مزاحم تلگرامی در رفسنجان ، هم‌دانشگاهی از کار درآمد

[ad_1]

به گزارش خانه خشتی ، سرهنگ «نصرالله عباسی» در تشریح  جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی شکایت زنی به پلیس فتا مبنی بر ایجاد مزاحمت برای وی در فضای مجازی تلگرام موضوع جهت بررسی به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با اقدامات فنی و تخصصی فرد مذکور را شناسایی و طی هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار کردند.

عباسی با اشاره به این‌ موضوع که متهم از هم‌دانشگاهیان شاکی است، گفت: متهم در ابتدا منکر هرگونه ایجاد مزاحمت شد، اما با وجود قرائن و مدارک لب به اعتراف گشود که در این رابطه پرونده تشکیل و به دادسرا ارسال شد.

این مقام انتظامی با بیان این موضوع که امروزه استفاده از شبکه‌های مجازی به‌طور چشمگیری رو به رشد است و به‌ تبع آن آمار جرائم در این شبکه‌ها در حال گسترش است، هشدار داد: یکی از جرائم فضای مجازی ایجاد مزاحمت برای افراد حقیقی و حقوقی است و متهمین فضای مجازی به گمان اینکه هیچ‌گاه شناسایی نمی‌شوند اقدام به ارتکاب جرم در این فضا می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان از همه شهروندان خواست در صورت مواجه با هرگونه موردی می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی سایت پلیس فتا به نشانی (www.cyberpolice.ir) بخش گزارشات مردمی و یا در شهرستان رفسنجان از طریق شماره تلفن ۳۴۲۵۲۳۴۴ با پلیس فتا ارتباط برقرار کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *