امام جمعه رفسنجان مطرح کرد : نگاه مدیران باید نگاه خدمت باشد

[ad_1]

به گزارش خانه خشتی ؛ حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی اهدا ءکنندگان خون به کریم بودن و انفاق اشاره داشت و اظهار داشت :انفاق و کریمی داشتن  باید در همه ابعاد زندگی ما نقش افرین باشد و موج بزند تا بدینوسیله نیازهای ما نسبت به یکدیگر براورده گردد .

وی تصریح کرد :قران کریم در ایاتی از سوره مائده به اهمیت خون اشاره داشته است و می فرماید “اگر کسی یک نفر را نزده کند به منزله زنده کردن همه مردم است ” لذا اهمیت خون در این ایات قران به خوبی مشهود است .

امام جمعه به کارامد شدن و به روز شدن مجموعه انتقال خون اشاره کرد و بیان داشت :مجموعه انتقال خون به همت مدیر این مجموعه خیر بزرگوار صبوری در استان و حتی در کشور حرف برای گفتن دارد و کارامد شده است .

وی افزود :روند مدیریتی در این مجموعه دستخوش مسائل سیاسی نشده است که با روی کار امدن دولتها مدیریت هم دستخوش تحول قرار گیرد لذا نگاه مدیران باید نگاه خدمت باشد نه نگاه قدرت و ریاست و این مجموعه با رویکرد خدمت از این اسیب مصون مانده است .

امام جمعه به اهمیت و تاثیر گذار بودن خون مسلمان شیعه تاکید کرد و اذعان داشت :انسانهای مومن که دل در  گرو تقوا دارند خون انها از ارزش والایی برخوردار است و حتی تزریق خون انها به یک کافر می تواند اثر مثبت خود را داشته باشد .

وی به اشتغالزایی در رفسنجان اشاره کرد و گفت :اشتغالزایی هم مانند اهدا خون به مثابه حیات بخشیدن به افراد است لذا مسئولین در این زمینه  ورود پیدا کنند .

رمضانی پور با اشاره به حوادث تروریستی هفته گذشته در تهران بیان داشت :وجود سربازان گمنام امام زمان و نیروی انتظامی باعث شد که همه تروریست های بزدل دستگیر و همچنین ۵۰ نقطه از تهران را شناسایی و منهدم سازند .

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *