اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مجتمع فرهنگی در رفسنجان

[ad_1]

به گزارش خانه خشتی ؛ حمید ملانوری فرماندار رفسنجان  در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره خوشنویسی استان کرمان در رفسنجان اظهار داشت:رفسنجان در حوزه فرهنگ و هنر دارای سابقه دیرینه می باشد در همه رشته های هنری از جمله خوشنویسی ،هنرمندان فاخر وارزشمندی دارد که در داخل و خارج از کشور از ارزش والایی برخوردارند .

وی با بیان اینکه مردم جامعه به نشاط احتیاج دارند تصریح کرد :برای بینش و درک صحیح ، شناخت جامعه و پیرامون خود و جامعه  در وهله اول نیاز به هنر داریم و انچه که میتواند قدرت درک ما را بالا ببرد هنر می باشد .

فرماندار بیان داشت :مشکلات اقتصادی ، اشتغال، امنیت و مسائل فرهنگی از دغدغه های اصلی دولت می باشد بطوریکه تاکید مقام معظم رهبری بر بحث فرهنگی به همین موضوع مربوط می شود.

وی افزود : همه باید در هر کاری کار فرهنگی انجام بدهند اینکه چظور و چه کسی  این کار فرهنگی انجام شود مورد ابهام می باشد چراکه کار فرهنگی با روح و جسم و سرنوشت مردم سرو کار دارد چه بسا هزینه وقت و اعتبارات دولتی در این زمنیه صرف می شود ولی عملا کاری صورت نمی گیرد .

فرماندار با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگی نیازمند به زیرساختهای جدی داریم خاطرنشان کرد :ما بسیارعلاقمندیم که در حوزه مسائل فرهنگی و هنری اقدامات خوبی صورت گیرد با مذاکراتی که با مدیران منطقه مس کرمان داشتیم قرار شد با حمایت انها ،مجتمع فرهنگی هنری رفسنجان با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان راه اندازی شود .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *